بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب و كار بدون احتیاج به كدنویسی

بومی سازی نرم افزارهای مدیریت كسب و كار بدون احتیاج به كدنویسی به گزارش کمک وب یکی از شرکتهای دانش بنیان به منظور افزایش عملکرد سازمان ها نرم افزار مدیریت کسب و کاری را عرضه کرده که احتیاج به کدنویسی ندارد.


حمیدرضا میناروش، مدیر عامل یکی از شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه نرم افزارهای توسعه کسب و کار در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه این شرکت در سال ۱۳۸۶ بعنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خویش را آغاز کرد، اظهار داشت: تمرکز تحقیقاتی این شرکت در حوزه توسعه نرم افزار است و در این راستا به تازگی ما نرم افزاری را پیاده سازی کردیم که بی نیاز از فرآیندهای کدنویسی است.
وی این نرم افزار را BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار عنوان و تصریح کرد: نرم افزارهای BPMS یا سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار کاملا بومی و بر مبنای نیاز مشتریان طراحی شده و نسبت به نمونه های خارجی هزینه کمتری دارد.
میناروش تصریح کرد: این نرم افزار در زمینه مدیریت کسب و کار کاربرد دارد و برای مکانیزه کردن فرآیندهای سازمانی شامل فرآیندهای در ارتباط با استخدام، درخواست خرید کالا و غیره کاربرد دارد، بدون آنکه کدی نوشته شود.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان تصریح کرد: این نرم افزار یک محیط منعطف دارد و امکان تغییر در آن به اساس نیاز سازمان ها فراهم گشته است. کاربردی شدن این نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار، کاهش هزینه های تولید و افزایش سرعت توسعه و تغییرات در سازمان ها را به دنبال دارد.
وی با اشاره به اینکه نرم افزار سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار این شرکت تجاری سازی شده است، اظهار نمود: این نرم افزار در سازمان های بزرگی مانند شرکت آب استان تهران، شرکت گاز استان تهران و بعضی از دانشگاه ها و پارک های و علم و فناوری پیاده سازی شده است.
منبع:

1400/02/07
18:29:29
5.0 / 5
788
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات