در حوزه كسب و كار دیجیتال؛

اتریش میزبان شركت های دانش بنیان ایرانی می شود

اتریش میزبان شركت های دانش بنیان ایرانی می شود با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان و خلاق در رویداد آنلاین بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال اتریش شرکت می کنند.به گزارش کمک وب به نقل از معاونت علمی و فناوری، رویداد بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در اتریش انجام می شود. رویدادی که می تواند فرصت مناسبی برای شرکت های دانش بنیان و فناوران ایرانی باشد تا ضمن معرفی ظرفیت ها و بازاریابی برای محصولات و خدمات خود، نسبت به شبکه سازی برای تعاملات بین المللی آتی خود اقدام نمایند.
تاکنون در این رویداد که با موضوع اصلی نرم افزار و آینده تجارت دیجیتالی بصورت مجازی برگزار می گردد بیش از ۶۰۰ شرکت کننده از ۴۶ کشور ثبت نام کرده اند و ۴۰۰ فرصت و موضوع همکاری نیز در این رویداد معرفی شده است. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت های متقاضی حضور در این رویداد حمایت می کند.
کسب و کارهای خلاق و دیجیتال نسل حال و آینده مشاغل موجود در دنیا هستند. مدلی از کارهای اقتصادی که بر پایه فناوری های ارتباطات و اطلاعات شکل گرفته اند و این روزها بازاری داغ و پرطرفدار دارند. توسعه این شکل از کسب وکارها می تواند کشورها را به سمت توسعه یافتگی و استفاده از ابزار هوشمند و دیجیتالی شده برای پیشبرد کارها سوق دهد.
به همین دلیل برگزاری چنین رویدادهایی از طرف کشورها با استقبال زیادی مواجه می شود و فرصتی مطلوب برای فعالان این حوزه در همه دنیا است تا بتوانند با آخرین دستاوردهای موجود آشنا گردند و در کنار آن، شرکایی از دیگر کشورها برای محصولات و خدمات خود بیایند.

1400/01/24
14:16:08
5.0 / 5
916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات