توئیتر ویدئوهای ارسالی ترامپ را فریبنده دانست

توئیتر ویدئوهای ارسالی ترامپ را فریبنده دانست به گزارش كمك وب توئیتر ویدئوهای باز ارسال شده از جانب دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا را بعنوان ویدئوهای ساختگی كه به شكل فریبنده ای دستكاری شده اند، از ویدئوهای غیرجعلی متمایز كرده است.به گزارش كمك وب به نقل از انگجت، این نخستین بار است كه توئیتر دست به چنین اقدامی می زند و ویدئوی بازارسال شده توسط یكی از كاربران خویش را با برچسب فریبنده مشخص می كند.
ویدئوی مورد اشاره توسط مدیر حساب توئیتر كاخ سفید تولید و انتشار یافته و توسط دونالد ترامپ باز ارسال شده است. در این ویدئو جو بایدن كاندیدای اصلی جمهوری خواهان و رقیب احتمالی دونالد ترامپ در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریكا مورد تمسخر قرار گرفته است.
توئیتر دستورالعملی را در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریكا منتشر نموده كه بر مبنای آن هر ویدئویی كه به شكلی فریبنده و با هدف گمراه كردن مردم در این شبكه اجتماعی منتشر شود، برچسبی با هدف آگاه كردن مردم دریافت خواهد نمود.
در ویدئوی علامت زده شده توسط توئیتر جو بایدن به صراحت از انتخاب مجدد دونالد ترامپ بعنوان رئیس جمهور بعدی آمریكا یاد می كند. امری كه قطعا به دروغ به وی نسبت داده شده است. ترامپ پیش از این هم با انتشار عكس ها و ویدئوهای هجوآمیز بارها به تمسخر رقبای دموكرات خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریكا پرداخته بود.

1398/12/19
23:08:40
5.0 / 5
3573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات