طراحی سیستم كنترل ترافیك برای پهپادها تا 15 سال دیگر

طراحی سیستم كنترل ترافیك برای پهپادها تا 15 سال دیگر كمك وب: با افزایش شدید تعداد پهپادهای در حال پرواز در جهان باید تا 15 سال آینده مسیرهای پروازی مشخص و سیستم كنترل ترافیك برای آنها به كار گرفته شود.به گزارش كمك وب به نقل از یاهونیوز، گزارشی كه توسط دولت انگلیس در زمینه الزامات مدیریت پهپادها تهیه شده نشان داده است كه با افزایش تعداد این پرنده های بی سرنشین قانون گذاری در مورد شیوه پرواز آنها ضروری خواهد شد و همانطور كه پروازهای تجاری خطوط هواپیمایی از قواعد و مسیرهای پروازی مشخص تبعیت می كنند، پروازهای پهپادها نیز باید از قواعد دقیقی برخوردار باشند.
برهمین اساس باید ظرف ۱۵ سال آینده، خطوط پروازی و سیستم های كنترل هوایی برای مدیریت نحوه حركت پهپادها ایجاد شود تا آنها در مسیرهای مشخص از قبل تعیین شده حركت كنند و تابع دستورات سیستم های ترافیك هوایی باشند.
در گزارش مورد اشاره محدودیت هایی كه باید بر نحوه حركت پهپادها اعمال شود نیز مشخص شده و سقف پروازی و حداكثر سرعت قابل پیمایش توسط آنها نیز پیشنهاد شده است. انتظار می رود طی یك دهه آینده استفاده از پهپاد برای تحویل كالا و حتی حمل و نقل مسافر نیز توسط شركت هایی مانند آمازون و اوبر بطور جدی در دستور كار قرار بگیرد.


منبع:

1398/07/15
11:30:25
5.0 / 5
4180
تگهای خبر: شركت , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات