پیش بینی ثبات قیمت تلفن همراه در سال 98

پیش بینی ثبات قیمت تلفن همراه در سال 98 به گزارش كمك وب رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور با اشاره به اهمیت ادامه فعالیت سایت واردات مسافری تلفن همراه اظهار داشت: واردات مسافری تلفن همراه به كشور سبب ایجاد تعادل در قیمت ها می‎شود.


محمد مهدی غفوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در مورد اختلالات پیش آمده در سایت واردات مسافری اظهار داشت: در چند روز اخیر به هیچ عنوان قطعی سایت نداشته ایم و فقط برای ساعاتی سایت مبتلا به اختلال شده بود.
وی علت این اختلال را ترافیك بیش از اندازه در سایت عنوان نمود و اضافه كرد: تعداد گوشیهای رجیستری نشده زیاده بود و همین تعداد بالای گوشیهای بدون كد در كنار رجوع بالا به سایت برای دریافت كد رجیستری سبب اختلال در سایت شد، البته هنوز هم اختلالاتی جزیی وجود دارد.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز در ادامه اعتراض فروشندگان گوشی را كاملاً منطقی دانست و تصریح كرد: در كرج هیچگونه اعتراضی صورت نگرفته است اما در بعضی شهرها فروشندگان خواسته هایی داشتند كه كاملاً منطقی بوده است اما به علت بی تجربگی، خواسته منطقی خویش را از راهی غیر از عرف جامعه عندان كرده اند كه مورد پسند ما هم نیست.
وی قیمت موبایل را هم اكنون با وجود سایت مسافری متعادل دانست و اضافه كرد: سایت مسافری قیمت موبایل را متعادل می كند و قیمت موبایل بستگی به حجم واردات تجاری و سایت مسافری دارد.
غفوریان قیمت موبایل را برای سال آینده بدون افزایش پیش بینی نمود و اظهار داشت: در چند روز باقی مانده تا آخر سال در هیچ قسمتی مشكلی نداریم و حتی پیش بینی می نماییم اگر به همین منوال پیش برود برای سال آینده هم افزایش قیمتی نداشته باشیم.
رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور در انتها از مسئولین درخواست كرد: اگر تصمیم بر بسته شدن سایت مسافری گرفته شد پیش از بسته شدن آنرا به اطلاع برسانند، این كار شاید فایده ای برای فروشندگان نداشته باشد اما به نفع مصرف كنندگان است تا اگر سایت رجیستری بسته شده به مشكلی بر نخورند.
1397/12/16
13:36:43
5.0 / 5
4731
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات