موسس گوگل: موفقیت خوش شانسی می خواهد!

موسس گوگل: موفقیت خوش شانسی می خواهد! كمك وب: همیشه زمانی كه از رمز و راز موفقیت افراد مختلف سخن به میان می آید به عواملی همچون هوش، سخت كوشی و غیره اشاره می شود، اما ظاهرا نقش شانس را هم نباید نادیده گرفت.به گزارش كمك وب به نقل از سی ان بی سی، اریك اشمیث یكی از موسسان اولیه گوگل و رئیس شركت آلفابت اخیرا در گفتگویی تصریح كرده كه: « من خودم را با خوش شانسی تعریف می كنم و فكر می كنم حدودا هر كسی كه موفق بوده باید جمله اش را با این عبارت آغاز كند كه من خوش شانس بوده ام.»
وی افزوده است: افراد باید بگویند من خوش شانس بودم كه به دنیا آمدم. خوش شانس بودم كه باهوش شدم و از زندگی خانوادگی بهره مند بودم و به خوبی تربیت شدم.
اشمیث سپس خودش را مثال زده كه در خانواده ای با پدر اقتصاددان به دنیا آمده و وی خانواده خودرا در زمان جوانی اشمیث به ایتالیا برده است. وی در این مورد گفته است: این سفر در زمانی صورت گرفت كه مردم مثل امروز زیاد مسافرت نمی كنند و پس بزرگ شدن در ایتالیا بسیار عجیب بود و من را واقعا تغییر داد.
وی سپس در مورد امریكا به نكته جالبی اشاره نمود و اظهار داشت: این مساله نگاه و دیدگاه من را به دنیا عوض كرد. من بعنوان یك امریكایی فكر می كنم كه آمریكایی ها بسیار بسیار بر روی مسائل محلی تمركز دارند و حتی در دنیای امروز هم همین گونه باقی مانده اند و بر روی مسائل جهانی تمركز نمی كنند.
اشمیث كه الان ۶۳ ساله است در دانشگاه پرینستون معماری خوانده ولی خودرا یك معمار بد و در عوض مهندسی خوب توصیف كرده و از اینكه بر روی كار و آشنایی با كامپیوتر ها وقت گذاشته اظهار خرسندی كرده است. او كه ثروت خالصش به ۱۲.۷ میلیارد دلار می رسد از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ مدیرعامل گوگل بود.

1397/10/04
15:17:00
5.0 / 5
4836
تگهای خبر: شركت , كامپیوتر , گوگل , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات