با حضور ۸۴ تیم؛

مسابقات برنامه نویسی ای سی ام در دانشگاه شریف برگزار گردید

مسابقات برنامه نویسی ای سی ام در دانشگاه شریف برگزار گردید كمك وب: بیستمین دوره مسابقات برنامه نویسی ای سی ام با حضور ۸۴ تیم در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید.به گزارش كمك وب به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، مسابقه منطقه ای برنامه نویسی دانشجویی «ای سی ام» با هدف ارتقا توانایی برنامه نویسی گروهی میان دانشجویان هر ساله به صورت منطقه ای در نقاط مختلف جهان برگزار می گردد و برندگان این مسابقه به مرحله نهایی راه می یابند.
بیستمین دوره مسابقات برنامه نویسی «ای سی ام» باز به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید كه در این دوره ۸۴ تیم سه نفره از ۵۸ دانشگاه داخل كشور به رقابت پرداختند و در نهایت چهار تیم از دانشگاه صنعتی شریف موفق به كسب رتبه های اول تا چهارم این مسابقات شدند.
همچنین؛ تیم های دانشگاه صنعتی امیركبیر و دانشگاه تهران باز به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم مسابقه را به خود اختصاص دادند.
بدین ترتیب تیم Kolompeh از دانشگاه صنعتی شریف نماینده اول سایت منطقه ای تهران در مسابقات جهانی و در صورت تخصیص دو سهمیه به سایت تهران، تیم Temporarily Rebellion از دانشگاه صنعتی امیركبیر بعنوان نماینده دوم به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ كه در فروردین ماه سال ۹۸ در پرتغال برگزار می شود، راه خواهند یافت.

1397/10/01
23:45:56
5.0 / 5
4277
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات