بازدید نمایندگان مجلس از مدرن ترین و پرظرفیت ترین دیتاسنتر كشور

بازدید نمایندگان مجلس از مدرن ترین و پرظرفیت ترین دیتاسنتر كشور كمك وب: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه از دیتا سنتر ملی آسیاتك بعنوان مدرنترین و پرظرفیت ترین دیتاسنتر كشور بازدید نمودند.به گزارش كمك وب به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی شركت انتقال دیتای آسیاتك در این بازدید سیدجواد حسینی كیا نماینده مردم سنقر و عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس، احمد صفری نماینده مردم كرمانشاه و عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حیدری، مهدی مظهری و محمد ستاری از مشاورین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونین و مدیران ارشد شركت آسیاتك حضور داشتند.
بر اساس این گزارش در این بازدید، حسین علیمحمدی معاون كسب و كار شركت آسیاتك علاوه بر معرفی علل انتخاب برج میلاد تهران بعنوان ششمین برج بلند مخابراتی جهان برای استقرار دیتا سنتر ملی آسیاتك، توضیحات كاملی در مورد انواع خدمات شركت آسیاتك شامل خدمات سرور و دیتا سنتر، میزبانی داده ها، دامنه، اینترنت پر سرعت ADSL۲+، پهنای باند اختصاصی و اشتراكی، تلفن ثابت و سرویس های مبتنی بر رسانه های تعاملی عرضه كرد.
در این بازدید كلیه بخش های دیتا سنتر آسیاتك شامل سیستم های برق رسانی و برق پشتیبان، سیستم های امنیتی و نظارتی ۲۴ ساعته و همینطور تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در مدرن ترین و پرظرفیت ترین دیتاسنتر كشور مورد بازدید قرار گرفته و توضیحات كاملی در مورد چگونگی عملكرد آن عرضه شد.

در ادامه این بازدید سیدجواد حسینی كیا نماینده مردم سنقر و عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: زیر ساخت های بسیار مناسبی توسط شركت آسیاتك بعنوان بخش خصوصی بوجود آمده كه به جز قدردانی، نیاز به حمایت جدی و همه جانبه برای توسعه زیرساخت های آن وجود دارد.
وی افزود: در این بازدید مشخص شد علاوه بر پشتیبانی از توسعه زیرساخت ها، فعالیت در جهت فرهنگ سازی و اصلاح الگو و روش مصرف باید به صورت جدی در دستور كار قرار گیرد. در دیتا سنتر آسیاتك ظرفیت های بسیار زیادی با تلاش جوانان و متخصصان بوجود آمده و آماده بهره برداری است كه با افزایش آگاهی مخاطبین و حمایت های دولت در زمینه عرضه تسهیلات به مخاطبان، می تواند از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل گشته تا منابع بخش خصوصی به صورت بهینه استفاده شده و سبب تولید و اشتغال شود.
احمد صفری نماینده مردم كرمانشاه و عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید ضمن تقدیر از آسیاتك به علت سرمایه گذاری قابل توجه و تولید دیتا سنتر مجهز با استانداردهای بین المللی اضافه كرد: با بررسی این دستاوردها مشخص شد كه مدیریتی قوی و نیروهایی متخصص و كارآمد در آسیاتك مشغول به فعالیت هستند.
وی افزود: فعالیت های آسیاتك در همه زمینه ها نیاز به حمایت دارد و تلاش خواهیم كرد با همكاری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و نمایندگان و اعضای كمیسیون های انرژی و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، فضای مطلوبی را برای ادامه فعالیت های مثبت شركت آسیاتك فراهم آوریم.
نماینده مردم كرمانشاه در انتها اظهار داشت: یكی از اصلی ترین دغدغه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مسئولین بحث اشتغال زایی است و من از همین جا اعلام می كنم از همه توانم در مجلس بعنوان نماینده مردم بهره برده تا شرایط برای ارتقاء بخش خصوصی و كمك به اشتغال زایی در آن، استفاده می كنم.

1397/08/19
20:46:19
5.0 / 5
4458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات