به دنبال كاهش فالوئرها رخ داد؛

حمله تازه ترامپ به توئیتر

حمله تازه ترامپ به توئیتر كمك وب: دونالد ترامپ رئیس جمهور امریكا در تازه ترین حمله خود به شبكه های اجتماعی این دفعه به سراغ توئیتر رفت و بدون آنكه مدركی عرضه نماید آنرا به عدم بی طرفی در مقابل خود متهم كرد.به گزارش كمك وب به نقل از آسین ایج، ترامپ بعد از این اتهامات مشابهی را به فیسبوك و گوگل وارد كرده و به تازگی گفته بود موتور جستجوی گوگل، نتایج كاوشهای كاربران را بر ضد وی دستكاری می كند.
ترامپ در مورد توئیتر هم گفته است كه این شبكه اجتماعی هم حساب های كاربری طرفداران وی را پاك می كند و هم فالو كردن وی را برای كاربران توئیتر دشوارتر كرده است. البته ترامپ توضیح نداد توئیتر چه كرده كه تعقیب وی را برای دیگر كاربران سخت كرده است.
در توئیت ترامپ در این زمینه آمده است: توئیتر خیلی از افراد را از حساب كاربری من پاك كرده و از آن مهم تر و از قرار معلوم آنها كاری كرده اند كه پیوستن به حساب كاربری من سخت تر شود. تلاش آنها برای خفه كردن تا حدی رشد كرده كه برای همه مشخص است.
به نظر می رسد ترامپ تلاش هفته های اخیر توئیتر برای حذف میلیون ها حساب كاربری مشكوك از این شبكه اجتماعی را كه برای انتشار اطلاعات و اخبار دروغ به كار می روند، به حساب دشمنی توئیتر با خودش گذاشته است. توئیتر مدعی است حساب های كاربری مورد اشاره در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ برای دستكاری افكار عمومی به صورت گسترده به كار گرفته شدند.
براندون برومن سخنگوی توئیتر در این مورد گفته است: به دنبال این تحول تعداد فالوئرهای خیلی از حساب های كاربری برجسته كاهش یافته است، اما نتیجه این كار اعتماد بیشتر به تعقیب كنندگان باقی مانده است كه افرادی واقعی و مشاركت كننده هستند.
ترامپ از ماه جولای حدود ۲۰۴ هزار نفر از ۵۳.۴ میلیون نفر فالوئر خویش را در توئیتر از دست داده است. این افراد ۰.۴ درصد از كل تعقیب كنندگان وی بوده اند كه حساب های كاربری مشكوكی داشته اند.

1397/08/07
15:10:56
5.0 / 5
4634
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات