مشكل دوربین گوشیهای گوگل حل می گردد

مشكل دوربین گوشیهای گوگل حل می گردد كمك وب: به نظر می آید كه گوگل در حال بررسی و مرتفع ساختن مشكل دوربین گوشیهای پیكسل ۲ است كه به قول كاربران، مانع اجرای اپلیكیشن دوربین می گردد.


به گزارش كمك وب به نقل از وب سایت tech crunch، گوشیهای هوشمند گوگل كه پیكسل نام دارند، مدتهاست كه با امكانات و قابلیت های جذاب و كاربردی خود نظر خیل عظیمی از كاربران و علاقمندان به موبایل را به خود جلب كرده اند اما از آنجایی كه هیچ یك از گوشیهای هوشمند عرضه شده توسط شركت های تولیدكننده موبایل تابحال بی عیب و نقص نبوده اند، مدت كوتاهی بعد از عرضه گوشیهای پیكسل ۲ گوگل، خیلی از كاربران در فضای مجازی اعلام نمودند كه اپلیكیشن دوربینی كه به صورت پیش فرض بر روی گوشی نصب و اجرا می شود، كار نمی كند و در صورت ورود به آن، بلافاصله از آن خارج شده و مانع اجرای دوربین می گردد.

گوگل در سال ۲۰۱۶ میلادی با بهره گیری از فناوری +HDR و سخت افزارهای اختصاصی توانست دوربین های بی نظیر و خارق العاده ای را برای سری گوشیهای پیكسل و پیكسل ایكس ال بسازد كه در نسل دوم و آتی آن هم موفقیت خویش را تداوم بخشید. اما با وجود كیفیت بی نظیر دوربین این گوشیها خیلی از كاربران از ابتدا مشكلات متعددی با آن داشتند و همواره از موانع موجود بر سر اجرای اپلیكیشن دوربین گوشیهای خود به گوگل گلایه و شكایت می كردند.

در خیلی از این موارد گوگل به منظور مرتفع ساختن موقتی مشكل این دسته از كاربران به آنها سفارش كرده بود اطلاعات پنهانی (cache) دوربین خویش را پاك كرده و گوشی را مجددا راه اندازی كنند. اگر این كارها هم موثر واقع نشود گوگل سفارش می كند كه گوشی خویش را بر روی حالت هواپیما قرار دهند و سپس آغاز به عكاسی و فیلمبرداری با دوربین گوشی خود كنند چراكه احیانا این مشكل با اتصالات گوشی هوشمند در ارتباط می باشد.

این مشكل دوربین گوشیهای پیكسل ۲ و پیكسل ۲ ایكس ال به خطای مرگ دوربینی معروف شده است و هشتگ های خیلی از آن در فضای مجازی موجود است.

گوگل در واكنش به ادامه اعتراضات كاربران در فضای مجازی اعلام نموده است كه از مشكل مذكور آگاه بوده و به دنبال مرتفع ساختن آن است.
1397/04/25
13:43:12
5.0 / 5
4740
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات