برخلاف مصوبه شورای فضای مجازی؛

كانال وزیر ارتباطات در تلگرام تیك آبی گرفت

كانال وزیر ارتباطات در تلگرام تیك آبی گرفت کانال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیام رسان خارجی تلگرام در حالی تیک آبی گرفت که چنین اقداماتی قبل از این توسط شورای عالی فضای مجازی ممنوع اعلام شده بود.


به گزارش کمک وب به نقل از مهر، فعالیت وزیر ارتباطات در پیام رسان خارجی تلگرام در حالی رسمی شده که این پیام رسان از سال ۹۶ و به دستور قضائی فیلتر شده و مسدود است. از ۲ روز گذشته کانال رسمی محمدجواد آذری جهرمی با نام «وقایع: آذری جهرمی» با انتشار اطلاعیه ای در گروههای تلگرامی و سایر شبکه های اجتماعی اعلام نموده است که تنها کانال معتبر وزیر ارتباطات، تیک آبی ستاندن کرده است و کانال ها و گروههای مختلفی که اخیراً به نام وزیر ارتباطات در فضای مجازی ایجاد می شوند، معتبر نیستند.
این کانال از کاربران خواسته که مراتب غیر واقعی بودن کانال ها و گروههای فاقد تیک آبی که به نام وزیر ارتباطات به وجود آمده را به دیگران نیز اطلاع دهند تا از سوءاستفاده های احتمالی پیشگیری شود. در آخرین مطالب این کانال، درباب آخرین مهلت دریافت بسته اینترنت ویژه دانشجویان و موضع گیری وزارت ارتباطات درباره مصوبه کمیسیون تلفیق در خصوص افزایش درآمد دولت از اپراتورهای ارتباطی، اطلاع رسانی شده است. ایجاد کانال رسمی محمدجواد آذری جهرمی در شبکه پیام رسان تلگرام و اطلاع رسانی گسترده برای آن، در حالی است که مطابق بند ۷ مصوبه شورای عالی فضای مجازی با موضوع سیاست ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی، هرگونه استفاده نهادها و مؤسسات دولتی و عمومی از شبکه های اجتماعی خارجی ممنوع می باشد.

1399/12/09
22:25:31
0.0 / 5
619
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات