برنامه نویسان حرفه ای كشور عرضه شدند

برنامه نویسان حرفه ای كشور عرضه شدند كمك وب: پنجمین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف با هدف شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در كسب و كارهای مبتنی بر ICT و اتصال به بازار كار اجرا شد.


به گزارش کمک وب به نقل از ایسنا، رویداد Programming Challenge با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از نخبگان برنامه نویسی کشور توسط گروه Sharif ICT با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف تیر ماه امسال و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری انجام شد.

این رویداد با هدف اصلی شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر ICT و اتصال به بازار کار در دو مرحله و طی دو روز در چارچوب ۷۵ تیم انجام شد.

در بخش سوم مسابقات کلیه تیم ها به صورت حضوری به ارائه چاره ها و ایده های خود در جهت حل چالش های مسابقه پرداختند، سپس با نظر داوران تیم های برتر در این مرحله مشخص شد.

در بخش اختتامیه این مراسم نیز از سه تیم برتر با اهدای جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد؛ امکان اشتغال برای تیم های برتر در شرکت های معتبر نیز از مزایای این مسابقه شمرده می شود.


منبع:

1399/04/19
15:47:32
5.0 / 5
2452
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات