برای توسعه هوش مصنوعی؛

آی بی ام فناوری نسل پنجم را به كارخانه های سنگاپور می برد

آی بی ام فناوری نسل پنجم را به كارخانه های سنگاپور می برد به گزارش كمك وب آی بی ام از همكاری با برخی از شركت های صنعتی سنگاپور جهت راه اندازی آزمایشی خدمات نسل پنجم اطلاع داده است.به گزارش کمک وب به نقل از زد دی نت، استفاده از فناوری نسل پنجم در کارخانه ها و مراکز صنعتی سنگاپور استفاده از فناوری هوش مصنوعی را در آنها تسهیل خواهد نمود.
از جمله فناوری هایی که استفاده از آنها در مراکز صنعتی سنگاپور با استفاده از استاندارد نسل پنجم تسهیل می شود، می توان به خدمات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده اشاره نمود. از این طریق تجزیه و تحلیل ویدئویی و سه بعدی محصولات و هم عرضه خدمات بعد از فروش و پشتیبانی هم تسهیل می شود.
در قالب این همکاری، شرکت مخابراتی سنگاپوری ام ۱ و سامسونگ جهت راه اندازی سیستم هایی که استفاده از فناوری نسل پنجم را به صورت عملیاتی ممکن کنند، وارد عمل خواهند شد. دستگاه ها و ابزار مورد اشاره با فناوری های هوش مصنوعی و اینترنت اشیا سازگار خواهند بود.
مقامات سنگاپوری قصد دارند دستاوردهای این ابتکار عمل تازه را در اختیار صنایع و کسب و کارهای کوچک و متوسط هم قرار دهند و مشارکت آنها را در این اکوسیستم نوظهور نسل پنجم تسریع کنند.
اجرای این طرح پیش از آخر سه ماهه دوم سالجاری میلادی شروع می شود و انتظار می رود فرایندهای کاری مبتنی بر استاندارد نسل پنجم سبب افزایش کیفیت کالاهای تولیدی، کاهش هزینه های طراحی و تولید کالا و صرفه جویی در زمان مورد نیاز برای این کار شوند.

1399/02/23
13:57:08
5.0 / 5
2888
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات