بررسی اخراج های گسترده آمازون توسط دولت آمریكا

بررسی اخراج های گسترده آمازون توسط دولت آمریكا به گزارش كمك وب دولت آمریكا می خواهد در مورد اخراج برخی كاركنان آمازون تحقیق كند. این افراد به علت انتقاد از شرایط دشوار كاری در این شركت اخراج شده اند.به گزارش كمك وب به نقل از انگجت، اعضای هیأت ملی روابط كار در آمریكا كه یكی از زیرمجموعه های دولت فدرال این كشور به حساب می آید و وظیفه آن كسب اطمینان از اجرای قوانین كار در آمریكا و عدم تحمیل شرایط ناعادلانه به كارگران است، در زمینه تخلفات آمازون در ارتباط با اخراج كارمندان معترض تحقیق می كند.
از مدتی قبل برخی از كاركنان اخراجی شركت آمازون در گفتگو با رسانه ها تاكید كرده بودند علت اخراج آنها سازماندهی اعتراضان كارگری بوده است. همینطور بعضی از این افراد تصریح كرده اند به دلیل شركت در اعتراض های كارگری اخراج شده اند. بعضی از این افراد هم كه اخراج نشده اند پاسخگوی سوالاتی برای شناسایی سایر عوامل اعتراض ها بوده اند.
هیأت ملی روابط كار آمریكا تاكنون حاضر نشده بود در مورد تخلفات آمازون تحقیق كند، اما به دنبال درخواست های گسترده كارمندان آمازون به مبحث ورود كرد.
آمازون از جانب كاركنان خود متهم است كه سلامت آنها را به خطر انداخته و به رفاه و امنیت كاركنانش بی توجه بوده است. چونكه به قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی در روزهای شیوع كرونا بی توجهی كرده است. همینطور این شركت بدون تعقیب سیاست اعلام اخطار تدریجی به ناگهان مجازات های سختی را بر ضد آنها اعمال می كند. آمازون پیش از این انتقادهای مذكور را رد كرده است.

1399/02/01
14:00:42
5.0 / 5
2882
تگهای خبر: امنیت , رسانه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات