با رونمایی از سایت مشخص شد؛

سایت كرونای گوگل ربطی به تبلیغات ترامپ نداشت

سایت كرونای گوگل ربطی به تبلیغات ترامپ نداشت به گزارش كمك وب گوگل سرانجام دیشب از سایت اطلاع رسانی خود در ارتباط با ویروس كرونا رونمایی نمود، اما این سایت ارتباط چندانی با وعده ها و پیشبینی های ترامپ ندارد.به گزارش كمك وب به نقل از گیزمودو، این وب سایت اطلاعاتی در مورد ویروس مورد اشاره و مراكز درمانی آمریكا برای رجوع مبتلایان در دسترس عموم قرار می دهد، اما خیلی از امكاناتی كه ترامپ وعده داده بود در سایت مورد اشاره وجود ندارد.
ترامپ وعده داده بود سایت كرونای گوگل یك وب سایت ملی باشد كه كنترل و نظارت بر این بیماری و شناسایی مبتلایان را تسهیل كند. او همینطور مدعی شده بود ۱۷۰۰ مهندس گوگل مشغول كار بر روی این وب سایت هستند. اما بلافاصله پس از این ادعاها گوگل با صدور اطلاعیه ای بدون اشاره به نام ترامپ آنها را تكذیب نمود.
سایت گوگل بیشتر یك سایت اطلاع رسانی است كه شیوه های مقابله و جلوگیری از كرونا را با استناد به منابع سازمان بهداشت جهانی و مركز كنترل و جلوگیری از بیماری های آمریكا آموزش می دهد و ابزاری را برای تداوم كار و فعالیت در اختیار افراد، معلمان و صاحبان كسب و كار قرار می دهد.
مهم ترین نكته این است كه سایت مورد اشاره حاوی هیچ پرسشنامه ای نیست كه كاربران با پركردن آن بتوانند از بیماری یا عدم بیماری خود آگاه شوند و سپس به نزدیك ترین مركز درمانی به خود هدایت شوند. ازاین رو صحبت های ترامپ در این حوزه بیشتر یك ژست تبلیغاتی برای فعال نشان دادن دولت این كشور برای مقابله با كرونا قلمداد می شود.

1399/01/05
23:42:43
5.0 / 5
3707
تگهای خبر: سایت , كاربر , كسب و كار , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات