در دانشگاه علامه

گردهمایی كسب وكارهای دیجیتال، كارآفرینان و استارتاپ های حوزه پوشاك

گردهمایی كسب وكارهای دیجیتال، كارآفرینان و استارتاپ های حوزه پوشاك كمك وب: نخستین رویداد تخصصی حوزه پوشاك ˮالگوˮ با هدف نوآوری در بازاریابی آنلاین، ارائه تجربیات متخصصان این حوزه، شبكه سازی و برگزاری كارگاه آموزشی، 27 بهمن ماه جاری در دانشگاه علامه طباطبائی انجام می شود.


به گزارش كمك وب به نقل از ایسنا، اولین رویداد تخصصی حوزه پوشاك "الگو" با عنوان "نوآوری در بازاریابی با محوریت كسب وكارهای آنلاین در حوزه پوشاك" با همكاری جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی، سازمان فناوری اطلاعات ایران (فاوا)، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی (ستفا)، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی اداره كل امور بانوان شهرداری تهران، انجمن علمی MBA دانشگاه علامه در دانشكده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه واقع در پردیس مركزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.
در این رویداد كه با هدف توانمندسازی مخاطبان و علاقه مندان به حوزه های برندسازی، فروش و بازاریابی آنلاین برگزار می شود، فرصتی فراهم خواهد شد تا شركت كنندگان بتوانند رزومه خودرا در اختیار حامیان و تیم الگو قرار بدهند و از این طریق تجربه بهتری از شبكه سازی را تجربه كنند. همین طور كانترهایی برای مشاوره شغلی فراهم گشته است تا شركت كنندگان بهتر بتوانند در زمینه های مختلف كسب و كار مشاوره بگیرند.
همچون برنامه های اجرایی این رویداد می توان به "دریافت رزومه از شركت كنندگان و معرفی آنان به استارتاپ ها و شركت های حاضر در رویداد برای مصاحبه كاری"، "مشاوره شغلی"، "دریافت فایل های ارائه، ویدئو و تصاویر این رویداد" و "شبكه سازی و پرسش و پاسخ" اشاره نمود.
علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http: //bit.ly/olgooevent1 بازگشت كنند.
منبع:

1398/11/15
23:21:15
5.0 / 5
4424
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات