در تهران؛

ارتباط تلفنی مشتركان ۵ مركز مخابراتی مبتلا به اختلال شد

ارتباط تلفنی مشتركان ۵ مركز مخابراتی مبتلا به اختلال شد كمك وب: ارتباط تلفنی مشتركان 5 مركز مخابراتی در تهران به سبب انجام عملیات كابل برگردان و توسعه كابل، مبتلا به اختلال شد.به گزارش كمك وب به نقل از مهر، عملیات كابل برگردان با هدف توسعه شبكه كابل در مراكز مخابرات شهید سعادتمند، شهرقدس، محمدآباد ویره، شهید جعفری و شهید اكبری از امروز ۱۹ آبان ماه شروع شد.
با اجرای عملیات مذكور ارتباط تلفنی مشتركان مركز مخابرات شهید سعادتمند با پیش شماره های ۴۴۲۰ الی ۴۴۲۹، ۴۴۳۸ و ۴۴۳۸ در محدوده خیابان های ستارخان، شهید گلاب، محمد علی جناح و صادقیه جنوبی و در مركز مخابرات شهر قدس با پیش شماره های ۴۶۸۰ الی ۴۶۸۹ در محدوده بلوار نسترن، نیكوی دوم، ابوذر و شاهبوداغیان به مدت ۲ روز مبتلا به اختلال است.
ارتباط تلفنی مشتركان مركز مخابرات محمدآباد ویره با پیش شماره ۶۵۷۶ در محدوده اسدآباد، رزكان، صباشهر و فردوسیه نیز به مدت ۴۸ ساعت اختلال دارد.
در همین حال ارتباط تلفنی مشتركان در مركز مخابرات شهید جعفری با پیش شماره های ۲۲۴۰ الی ۲۲۴۳، ۲۶۷۰، ۲۶۸۰، ۲۲۱۷ و ۲۲۱۸ در محدوده خیابان های شهید اعجازی كوچه های قابوس، سوداچی و برزو از امروز به مدت ۷۲ ساعت آینده مبتلا به اختلال می شود.
با اجرای عملیات كابل برگردان ارتباط تلفنی مشتركان در مركز مخابرات شهید اكبری از ساعت ۲۴ امروز به مدت ۶ ساعت با اختلال هم راه است.


منبع:

1398/08/19
21:52:42
5.0 / 5
4448
تگهای خبر: شبكه , مخابرات , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات