ادامه كابل برگردانها در تهران؛

ارتباط تلفنی مشتركان در ۴ مركز مخابراتی مبتلا به اختلال می شود

ارتباط تلفنی مشتركان در ۴ مركز مخابراتی مبتلا به اختلال می شود كمك وب: ارتباط تلفنی مشتركان تهرانی در 4 مركز مخابراتی به سبب انجام عملیات كابل برگردان مبتلا به اختلال می شود.به گزارش كمك وب به نقل از مهر، عملیات كابل برگردان با هدف توسعه شبكه كابل در مراكز مخابرات شهید فرد اسدی، شهید رجایی، شهرستان قدس و آزادگان شروع شد.
با اجرای توسعه شبكه كابل مخابراتی، ارتباط تلفنی مشتركان مركز مخابرات شهرستان قدس با پیش شماره های ۴۶۸۱ الی ۴۶۸۹ در محدوده خیابان های رشادت (رشادت ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۸ و۱۰)، كرامت و شهرك فرزان به مدت ۷۲ ساعت آینده با اختلال همراه می باشد.
ارتباط تلفنی مشتركان در مركز مخابرات شهید فرد اسدی با پیش شماره های ۶۶۱۵، ۶۶۱۹، ۶۶۰۰ الی ۶۶۰۹ در محدوده خیابان های هاشمی، نیاركی، شهیدان و استاد معین تا فردا با اختلال روبرو است.
هچنین در مركز مخابرات شهید رجایی ارتباط تلفنی مشتریان دارای پیش شماره های ۸۸۹۰ الی ۸۸۹۴، ۸۸۸۵، ۸۸۸۹، ۸۸۸۰، ۸۸۴۱، ۸۶۰۳ در محدوده این مركز و خیابان های زرتشت شرقی، كریم خان زند، شهید عضدی و حافظ از فردا تا ۳ روز آینده مبتلا به اختلال می شود. ارتباط تلفنی مشتركان مركز مخابرات آزادگان نیز از ساعت ۲۴ امشب به مدت ۶ ساعت با اختلال همراه می باشد.


منبع:

1398/07/20
19:50:30
5.0 / 5
4558
تگهای خبر: شبكه , مخابرات , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات