برای دانش آموزان؛

رویداد كارآفرینی با رویكرد فناوری های حوزه فضایی برگزار می گردد

رویداد كارآفرینی با رویكرد فناوری های حوزه فضایی برگزار می گردد به گزارش كمك وب رویداد كارآفرینی و برنامه نویسی ویژه دانش آموزان با رویكرد فناوری های حوزه فضایی با همكاری سازمان فضایی ایران و سازمان فناوری اطلاعات، در آخرین روز هفته جهانی فضا برگزار می گردد.به گزارش كمك وب به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، دوازدهمین رویداد كارآفرینی و برنامه نویسی ویژه دانش آموزان توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران و مشاركت سازمان فضایی با رویكرد فناوری های حوزه فضایی فردا ۵ شنبه همزمان با آخرین روز از هفته جهانی فضا برگزار می گردد.
مشكات اسدی مشاور معاون وزیر ارتباطات در حوزه توانمندسازی اجتماعی در مورد برگزاری رویداد كارآفرینی اظهار داشت: این رویدادها با همكاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و راهبری وزارت آموزش وپرورش برگزار می گردد و هدف از برگزاری آن، توانمندسازی دانش آموزان و تاكید بر مهارت آموزی در جهت نقش آفرینی كودكان در آینده است.
مشاور رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران اضافه كرد: در حاشیه این رویداد یك روزه، ۵ كارگاه آموزشی با موضوعات مختلف برگزار می گردد. نخستین كارگاه ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه دبیرستان های استان تهران است و این دانش آموزان توسط وزارت آموزش وپرورش و در جهت عدالت آموزشی از دانش آموزان مدارس دولتی و مناطق كم برخوردار انتخاب و معرفی شده اند.
این كارگاه ها ظهر فردا در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار می گردد كه شامل موارد زیر است:
- كارگاه آموزشی كارآفرینی بر بستر IT ویژه كودكان ۵ تا ۹ ساله
- كارگاه برنامه نویسی با زبان اسكرچ رده سنی ۱۰ تا ۱۵ سال
- كارگاه كد نویسی بلوكی برای پروژه های سخت افزاری برای رده های سنی ۹ تا ۱۵ سال
- رویداد پذیرش فناوری ویژه كودكان ۱۰ تا ۱۵ سال

1398/07/19
19:19:04
5.0 / 5
4564
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات