توسط شركت مخابرات ایران؛

چتر وای فای در مرزهای خوزستان باز شد، افزایش ظرفیت ارتباطی

چتر وای فای در مرزهای خوزستان باز شد، افزایش ظرفیت ارتباطی كمك وب: دبیر ستاد اربعین شركت مخابرات ایران از افزایش قابل توجه ظرفیت ارتباطات مخابراتی در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه با باز شدن چتر وای فای برای زائرین اربعین اطلاع داد.


به گزارش كمك وب به نقل از شركت مخابرات ایران، محمدرضا بیدخام در مسافرت به مناطق مرزی استان خوزستان با حضور در مرزهای شلمچه و چذابه از نزدیك و به صورت میدانی در جریان فعالیت های گسترده انجام شده در این دو مرز به منظور برقراری ارتباطات پایدار زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قرار گرفت و آخرین آمادگی ها را به منظور میزبانی از زوار اربعین حسینی در این دو مرز مورد بررسی قرار داد.
دبیر ستاد اربعین شركت مخابرات ایران در مورد برنامه ریزی های انجام شده برای پوشش مرزهای استان و بهره مندی زائرین از وای فای در روزهای اربعین اظهار داشت: در مدت مذكور، به منظور رفاه حال زائرین تهمیدات لازم برای آنتن دهی خطوط ارتباطی و دسترسی مناسب به اینترنت اندیشیده شده و علاوه بر فعالیت های معمول، تعداد ۸ سایت پرتابل همراه با آخرین تكنولوژی روز آماده بهره برداری شده و چتر وای فای هم به منظور پوشش حداكثری ارتباطات در مرزهای خوزستان باز می شود. وی از افزایش ظرفیت ارتباطات در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه برای زائرین اربعین اطلاع داد و اضافه كرد: با پایش مستمر وضعیت ارتباطی و راهكارهای بهینه سازی و استفاده از حداكثر ظرفیت مخابرات ثابت و سیار توانستیم شرایط ایده آلی را در مرزهای شلمچه و چذابه برای زائرین كربلای معلی فراهم سازیم. به نحوی كه تمام مسیر راهپیمایی زائرین در داخل كشور تا لب مرز به اینترنت نسل سوم و چهارم متصل است و لب مرز هم ارتباطات وای فای برای كاربران فعال گشته است.
دبیر ستاد اربعین شركت مخابرات ایران با اشاره به راه اندازی دو موكب شهدای شركت مخابرات ایران در مرزهای شلمچه و چذابه اضافه كرد: تمام تلاش ستاد اربعین شركت مخابرات و ستاد اربعین وزارت ارتباطات با همكاری استانداری و نهادهای مسئول، ایجاد و برقراری بهترین شرایط سفر معنوی اربعین در دو بعد فنی و غیر فنی برای تمام زوار است.
بیدخام تصریح كرد: امسال هم مثل سال های گذشته، تمام ظرفیت های فنی مجموعه مخابرات با همكاری ستاد اربعین و زیرمجموعه های آن برای عرضه خدمات ارتباطی به زائرین بسیج شده اند و با تهمیدات اندیشیده شده، زائرین اربعین حسینی در مرزهای استان مشكل آنتن دهی و اتصال اینترنت نخواهند داشت.
رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان هم در اینباره اظهار داشت: اقداماتی كه در زمینه ارتباطات سیار از جانب مخابرات استان انجام شده شامل نصب و راه اندازی ۴ سایت ثابت جایگزین سایت های پرتابل B.T.S در مسیرهای چذابه و شلمچه با تكنولوژی ۳G و ۴G است. در همین حال سالن ترانزیت مرز چذابه با نصب ۴ دستگاه سوییچ و ۱۲ دستگاه access point و سالن ترانزیت شلمچه با نصب و راه اندازی ۲ دستگاه سوییچ و ۱۶ دستگاه accesspoint از پوشش وای فای بهره مند خواهند شد.
وی اظهار داشت: همینطور در مسجد و محوطه بیرون سالن ترانزیت با نصب یك دستگاه سوییچ و ۳ دستگاه accesspoint و بیرون سالن ترانزیت شلمچه با نصب ۴ دستگاه access point از نوع outdoor، زائرین مشكلی در زمینه فضای مجازی و استفاده از خدمات شبكه وای فای نخواهند داشت.

1398/07/17
22:13:27
5.0 / 5
4220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات