حضور ۱۱۰ شركت و استارتاپ فضایی در یك رویداد فناورانه ۳ روزه

حضور ۱۱۰ شركت و استارتاپ فضایی در یك رویداد فناورانه ۳ روزه كمك وب: با برگزاری گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی 110 شركت بخش خصوصی فعال در حوزه فضایی جمع شدند تا درباب چالش ها و فرصت های این حوزه بحث و تبادل نظر كنند.


به گزارش كمك وب به نقل از ایسنا گردهمایی سه روزه شركت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی با همكاری صندوق نوآوری و شكوفایی و سازمان فضایی ایران و پژوهشگاه فضایی ایران از بامداد امروز، ۱۶ تیر ماه جاری شروع به كار كرد.
در این رویداد فضایی كه تا ۱۸ تیرماه ادامه خواهد داشت، ۱۱۰ شركت دانش بنیان و استارتاپ آخرین دستاوردهای علمی و فناوری خودرا عرضه نموده اند.
امضای تفاهم نامه همكاری میان سازمان فضایی ایران و صندوق نوآوری و شكوفایی به منظور افزایش همكاری ها از برنامه های جنبی این رویداد است.
در این رویداد فناورانه نیازهای فناورانه حوزه فضایی، خدمات مكان محور شهری وزارتخانه های راه و شهرسازی و نیرو و سازمان منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری ارائه خواهد شد.
برگزاری نشست های تبادل فناوری بین طرف عرضه و تقاضای فناوری و كارگاه های آموزشی در رابطه با كسب و كارهای فضایی و سنجش از دور، پنل بررسی فرصت ها و چالش های كسب و كارهای فضایی و نشست انتقال تجربه بین شركت های دانش بنیان از دیگر برنامه های جنبی این رویداد فناورانه است.
در این گردهمایی همین طور پنل تخصصی با عنوان "فرصت ها، چالش ها و راهكارهای حوزه فضایی" برگزار می شود.

منبع:

1398/04/16
23:28:56
5.0 / 5
4447
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات