كنترل دمای یخچال با تلفن همراه

كنترل دمای یخچال با تلفن همراه به گزارش كمك وب شركت آلمانی بوش اخیرا اعلام نموده است كه یخچال های هوشمند این شركت از این پس به فناوری بلاك چین مجهز خواهند شد كه قابلیت های جدیدی را برای كاربران به ارمغان خواهد آورد.به گزارش كمك وب به نقل از ایسنا، این روزها كه فناوری بلاكچین از محبوبیت و استقبال بی نظیری از جانب كاربران و همینطور شركت های فعال در حوزه تكنولوژی در جهان برخوردار شده است، به نظر می آید كه با گذر زمان كاربردهای بسیار بیشتری پیدا می كند.

حالا با بیان شركت آلمانی بوش كه در زمینه تولید و طراحی لوازم خانگی همچون یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی و بسیاری دیگر از دستگاه های الكتریكی فعالیت های گسترده ای داشته است، می توان اظهار داشت كه حالا فناوری بلاك چین به منازل كاربران هم راه یافته و به لوازم خانگی آنها ورود پیدا كرده است.

این فناوری به كاربران اجازه می دهد كه متوجه شوند و انتخاب كنند كه انرژی مورد نیاز یخچال از چه منبعی پنل های خورشیدی بادی یا برق تأمین شده است. در واقع می توان اظهار داشت كه كاربران قادر خواهند بود با استفاده از یك اپلیكیشن در گوشی هوشمند خود تأمین انرژی مورد نیاز یخچال خویش را از منابع الكتریكی موجود كنترل كنند.

بر اساس گزارش گزارشی كه در وب سایت دیجیتال ترندز آمده است، این یخچال ها همینطور امكانات دیگری برای كاربران به ارمغان می آورد كه همچون مهم ترین آنها می توان به كنترل از طریق دور دمای داخل یخچال اخطار در صورت باز ماندن درب آن و همینطور دریافت گزارش دقیقی از مصرف برق آن اشاره نمود كه همگی آن توسط یك اپلیكیشن در گوشیهای هوشمند كاربران قابل كنترل و بررسی خواهد بود.

شركت بوش كه در این زمینه با شركت وین انرژی (wien Energie) همكاری كرده است، می گوید تكنولوژی بلاك چین فرصت جدیدی به شركت های فعال در حوزه فناوری می دهد از منابع انرژی موجود بهترین استفاده را در جهت حفظ محیط زیست كنند.
1398/01/24
15:32:25
5.0 / 5
4233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات