آپدیت جدید آی او اس باگ های آیفون را برطرف می كند

آپدیت جدید آی او اس باگ های آیفون را برطرف می كند به گزارش كمك وب اپل آپدیت جدیدی برای سیستم عامل آی او اس عرضه كرده كه خصوصیت های جدیدی ندارد، بلكه برخی باگ های مربوط به تماس ویدئویی فیس تایم و ارتباط بلوتوث در دستگاه هایش را برطرف می كند.به گزارش كمك وب به نقل از ایندپندنت، اپل آپدیت iOS ۱۲.۱.۳ را برای آیفون، آی پد و هوم پاد عرضه كرده است.
این آپدیت خصوصیت های جدیدی عرضه نمی كند، بلكه فقط چند باگ مهم را برطرف می كند، علاوه بر آن اختلالات مربوط به نرم افزار هایی مانند Messages و Carplay را هم برطرف می كند.
باگ های مذكور اپلیكیشن «فیس تایم» و ارتباطات بلوتوث را مبتلا می كنند.
وب سایت پشتیبانی اپل تمام آپدیت های امنیتی در iOS ۱۲.۱.۳ را منتشر نموده است. یكی از این باگ ها مربوط به اپلیكیشن تماس ویدئویی فیس تایم است. iOS ۱۲.۱.۳ باگی در فیس تایم را برطرف می كند كه به هكرها اجازه می داد از طریق دور اپلیكیشن را كنترل كنند.
وب سایت اپل در این باره می نویسد: یك حمله كننده می تواند به وسیله كد بدافزاری را در دستگاه اجرا و از طریق دور یك تماس ویدئویی برقرار كند. این باگ در آیفون های ۵S و نسخه های بعدی، در آی پد ایر و همین طور نسل ششم آی پاد تاچ هم مشاهده شده بود.
باگ مربوط به بلوتوث هم كه در iOS ۱۲.۱.۳ برطرف شده، در آیفون های ۵S و نسخه های پس از آن، آی پد ایر و نسخه های بعدی و همینطور نسل ششم آی پاد تاچ مشاهده شده بود.
به نوشته وب سایت پشتیبانی اپل، این باگ به حمله كنندگان اجازه می داد با اجرای یك كد ویروسی، دستگاه را كنترل كنند.
علاوه بر تمام این موارد آپدیت جدید چند باگ مربوط به صوت را برطرف می كند.

1397/11/04
15:04:07
5.0 / 5
4482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات