بزرگترین مجموعه كامپیوتر های اپل به فروش می رسد بعلاوه تصاویر

بزرگترین مجموعه كامپیوتر های اپل به فروش می رسد بعلاوه تصاویر كمك وب: یك تعمیركار استرالیایی، مجموعه بزرگی از كامپیوتر های اپل را در وین به فروش گذاشته است.


به گزارش كمك وب به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، یك تعمیركار كامپیوتر اهل استرالیا باور دارد كه بزرگترین مجموعه كامپیوتر های شركت "اپل" را جمع آوری كرده است.
این مرد كه "رونالد بروسكی" (Roland Borsky) نام دارد، كار خویش را در شركت تعمیر كامپیوتر های اپل در سال 1980 در وین آغاز كرد و از آن زمان، حدودا 1100 كامپیوتر جمع آوری كرده كه از تعداد كامپیوتر های موزه اپل در پراگ هم بیشتر است. بروسكی اعتقاد دارد كه بزرگترین مجموعه خصوصی محصولات اپل را در اختیار دارد.


بروسكی روی دیوار دفتر خود، مجموعه ای از مانیتورهای قدیمی را قرار داده است. وی در این باره اظهار داشت: همان گونه كه برخی افراد، مجموعه خودرو جمع آوری می كنند و خود در یك فضای كوچك ساكن هستند، من هم اتاق خویش را با این محصولات پر كرده ام. البته، خیلی از آنها را به انباری بیرون از شهر برده ام.


به نظر می آید موفقیت اپل، مشكلاتی برای كار "بروسكی" تولید كرده، در نتیجه او تصمیم ندارد كار خویش را ادامه بدهد.


با افتتاح اولین مركز تعمیر اپل در وین، كار افرادی مانند "بروسكی" دچار مشكل شده است. قطعاتی كه بروسكی در اختیار دارد، به سختی در ابزار جدیدتر اپل جای می گیرند؛ در نتیجه او نمی تواند به كار خود ادامه دهد. "بروسكی" امیدوار است كه مجموعه اش زودتر به فروش برود و بتواند با كمك درآمد حاصل از فروش، قرض های خویش را پرداخت كند.


مجموعه كامپیوتر های "بروسكی"، هم اكنون در یك نمایشگاه موقت در وین به نمایش درآمده اند، اما او امیدوار است كه به زودی، یك محل دائمی برای آنها پیدا كند.
اپل، هنوز نظری در این باره نداده است.1397/07/26
18:27:05
5.0 / 5
4771
تگهای خبر: شركت , كامپیوتر , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات