عرضه خدمات وایمكس ۳۱ اردیبهشت ماه تمام می شود

عرضه خدمات وایمكس ۳۱ اردیبهشت ماه تمام می شود كمك وب: آخر اردیبهشت ماه آخرین روز عرضه خدمات وایمكس ایرانسل است، مشتركان وایمكس مودم های خویش را با مودم های TD-LTE عوض كنند.به گزارش كمك وب به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با آخر اردیبهشت ماه جاری عرضه خدمات وایمكس ایرانسل به آخر خواهد رسید و تا آن زمان، مشتركانی كه هنوز اقدام به تعویض مودم های وایمكس خود با مودم هایTD-LTE نكرده اند فرصت دارند تا برای تعویض مودم اقدام نمایند.
همانطور كه پیش از این هم اعلام شده بود، مشتركان مودم های وایمكس ایرانسل كه قبلاً از تكنولوژی نسل دو اینترنت ثابت استفاده می كردند می توانند مودم خویش را با مودم TD-LTE كه از نسل های ۴ و ۴.۵ اینترنت ثابت پشتیبانی می كند، تعویض كنند.
در یك روش مشتركان می توانند با رجوع به نشانیshop.irancell.ir قسمت «مودم»، بخش «تعویض مجانی مودم وایمكس با TD-LTE» و با وارد كردن شناسه وایمكس و نشانی MAC مودمی كه در اختیار دارند، مودم وایمكس خویش را با مودم TD-LTE عوض كنند. علاوه بر این ایرانسل این امكان را هم فراهم نموده است كه مشتركان برای تعویض مودم خود از خطوط ایرانسلی با شماره ۶۰۰ و از خطوط غیر ایرانسلی با شماره ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.
مشتركانی كه شناسه وایمكس خویش را در دسترس ندارند می توانند از یكی از سه روش رجوع به قرارداد خرید، پیام های دریافتی مربوط به تمدید بسته اینترنت و یا رجوع به قبوض دریافتی شناسه وایمكس خویش را به دست بیاورند. همینطور نشانی MAC مودم هر دستگاه روی برچسب پشت مودمی كه كاربر در اختیار دارد درج شده است.
تعویض و تحویل مودم های وایمكس با مودم های TD-LTE مجانی بوده و مشتركان متقاضی تعویض این مودم ها فقط هزینه بسته اینترنت درنظر گرفته شده را می پردازند. مبالغ موجود در حساب های وایمكسی كه فعال بوده اند هم بعد از طی مراحل تعویض به حساب مودم های TD-LTE مشتركان بازگردانده خواهد شد.
ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای كشور، از سال قبل اقدام به تعویض مودم های مشتركان وایمكس با TD-LTE كرده است و خدمات وایمكس را در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه جاری به آخر می رساند.
پیش از این، از آغاز عرضه اینترنت ثابت وایمكس ۷ شهر تحت پوشش این نسل از اینترنت ایرانسل قرار داشتند، ایرانسل مردادماه ۱۳۹۵ شبكه اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ ثابت (TD-LTE) خویش را بعنوان اولین شبكه عرضه دهنده TD-LTE در كشور به بهره برداری تجاری رساند و تا كنون ۱۴۶ شهر را تحت پوشش خود قرارداده است. مشتركانی كه از این فناوری بهره می گیرند می توانند در هر یك از شهرها، از آخرین تكنولوژی اینترنت ثابت بهره بگیرند.

1397/02/23
15:25:21
5.0 / 5
4501
تگهای خبر: اینترنت , تكنولوژی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات