آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیأت دولت:

اینترنت در سال ۹۷ گران نمی گردد

اینترنت در سال ۹۷ گران نمی گردد كمك وب: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاكید كرد: اینترنت در سال ۹۷ گران نمی گردد، چون كه در دنیا قیمت های پهنای باند در حال ارزان شدن است.به گزارش كمك وب به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بامداد امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران در مورد برنامه های اقتصاد مقاومتی اجرا شده در این وزارتخانه اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی در لایه های مختلف وزارت ارتباطات تعریف شده است. یكی از لایه های مهم، توسعه فناوری اطلاعات بعنوان زیرساخت توسعه سایر بخش ها است.
وی اضافه كرد: باید زیرساخت های لازم برای تأمین ارتباطات كشور را فراهم نماییم كه در ۶ ماه گذشته موفق شدیم شهرهای باقی مانده را كه در حدود ۵۰ درصد بودند، به نسل ۳ و ۴ شبكه تلفن همراه متصل نماییم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: تكلیفی هم در حوزه توسعه پهنای باند ثابت منازل داشتیم كه در حال برنامه ریزی برای رفع موانع سرمایه گذاری در این بخش هستیم.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه امسال نصب ۱۰۰ هزار پورت را انجام داده ایم، اظهار داشت: این رقم، رقم قابل قبولی نیست اما تلاش می نماییم در سال آینده جهش قابل توجهی را در این بخش داشته باشیم.
وی خاطرنشان كرد: مهمترین بحث اقتصادی ما «كریدور فاوا» است كه در مجموعه فرودگاه پیام، در حال پیگیری است. فاز اول آن به اتمام رسیده و فاز دوم با حضور ۸ شركت كه شامل دو شركت بین المللی هم می شود، شروع شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در انتها تاكید كرد: اینترنت در سال ۹۷ گران نمی گردد، چون كه در دنیا قیمت های پهنای باند در حال ارزان شدن است.

1396/12/17
20:46:49
5.0 / 5
5052
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات