چینی ها استاندارد نسل پنجم را به دهها كشور جهان می برند

چینی ها استاندارد نسل پنجم را به دهها كشور جهان می برند كمك وب: شركت چینی هواوی به پیشتاز عرضه خدمات نسل پنجم در جهان مبدل شده و مدیر این شركت از عرضه آزمایشی خدمات یادشده با استفاده از ۴۵ اپراتور تلفن همراه اطلاع داده است.به گزارش كمك وب به نقل از آسین ایج، هواوی كه نیمی از كل درآمد خویش را در چین به دست می آورد از عقد قراردادهایی با اپراتورهای تلفن همراه و شركت های مخابراتی در كشورهایی همچون كره جنوبی، ژاپن، انگلیس، كانادا، استرالیا و غیره جهت راه اندازی شبكه های مخابراتی نسل پنجم اطلاع داده است.
كن هو مدیرعامل هواوی می گوید كشورهای جهان نباید از بابت استفاده از خدمات نسل پنجم تلفن همراه هیچ نگرانی امنیتی داشته باشند و این شركت دامنه فعالیت های خود در این زمینه را به خیلی از كشورهای آسیایی، آمریكایی و اروپایی توسعه خواهند داد.
در ماه های اخیر دولت آمریكا بارها در مورد تبعات امنیتی همكاری با شركت های مخابراتی چینی اخطار داده، اما ظاهرا كشورهای دیگر در این زمینه نگرانی خاصی ندارند. كارشناسان می گویند پیشتازی هواوی نشان داده است چین در حال تبدیل شدن به بازیگر برتر در زمینه عرضه خدمات تلفن همراه نسل جدید است.
بعد از هواوی شركت سوئدی اریكسون در زمینه عقد قراردادهای عرضه خدمات نسل پنجم تلفن همراه با عقد ۳۸ قرارداد در رتبه دوم است. نوكیا هم با عقد ۳۱ قرارداد با اپراتورهای مختلف در دنیا رتبه سوم را در اختیار دارد.

1396/12/10
17:29:53
5.0 / 5
5031
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات