خوانساری مطرح كرد؛

آخرین آمار استفاده کاربران از پیامرسان های بومی در روزهای اربعین

آخرین آمار استفاده کاربران از پیامرسان های بومی در روزهای اربعین به گزارش کمک وب، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران اظهار داشت: در یک ماه گذشته از کشور عراق حدود 740 هزار نفر از پیامرسان بله و حدود 1 میلیون و 300 هزار نفر از پیامرسان روبیکا بهره برده اند.به گزارش کمک وب به نقل از مهر، محمد خوانساری رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در یکی از پیامرسان های بومی درباب آمار استفاده کاربران و زوار اربعین سال جاری از پیامرسان های بومی اظهار داشت: زوار اربعین امسال با ابزارهای فناورانه دسترسی بهتری به خدمات داشتند و یکی از آنها خدمات بر بستر پیامرسان های داخلی بود به شکلی که در یک ماه گذشته از کشور عراق حدود ۷۴۰ هزار نفر از پیامرسان بله و حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از پیامرسان روبیکا بهره برده اند.
وی اضافه کرد: تماس های صوتی و تصویری روزانه این پیامرسان ها افزایش حدود ۳ برابری داشته و در «روبیکا» از ۴ میلیون به بالای ۹ میلیون رسید، این عدد در «بله» از حدود ۶۰۰ هزار تماس روزانه به بالای ۲ میلیون افزوده شد و در «سروش پلاس» به ۸۰۰ هزار پیام روزانه رسید.
خوانساری در ادامه اشاره کرد: بیش از ۴۹۰ هزار نفر هم ارز اربعین خودرا بوسیله «بله» دریافت کرده اند. آی گپ و گپ هم در خدمت رسانی به زوار فعال بودند و تماس کاربران خودرا روزانه منتقل کردند.
وی در آخر اظهار داشت: امیدوار هستم با افزایش کیفیت و تنوع خدمات بر بستر پیامرسان های داخلی، شاهد توسعه کاربری آنها در آینده نه چندان دور باشیم.

1402/06/30
13:35:25
5.0 / 5
459
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات