پست از ظرفیتهای حمل و نقل ایدرو استفاده می کند

پست از ظرفیتهای حمل و نقل ایدرو استفاده می کند به گزارش کمک وب، برپایه تفاهمنامه همکاری شرکت ملی پست با ایدرو، از ظرفیتهای ایدرو برای تجهیز ناوگان حمل و نقل، آموزش های تخصصی و نیازهای زیرساختی شرکت ملی پست استفاده خواهد شد.


به گزارش کمک وب به نقل از ایسنا، بامداد امروز چهارشنبه و در حاشیه اولین نمایشگاه صنعت پست، علی نبوی- معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با محمود لیائی- مدیرعامل شرکت ملی پست ایران- تفاهمنامه همکاری امضا کردند. نبوی در رابطه با مفاد این تفاهمنامه اظهار داشت: طبق این تفاهمنامه از ظرفیتهای ایدرو و شرکت ملی پست در یک همکاری مشترک استفاده خواهد شد.
طبق اعلام شرکت ملی پست، او توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل، توسعه و بهبود فضاهای اداری شرکت ملی پست و آموزش و طراحی دوره های تخصصی را مهم ترین محورهای این تفاهمنامه دانست و اضافه کرد: برنامه ریزی در زمینه موارد فوق صورت خواهد گرفت و خدمات موردنیاز در اختیار مجموعه شرکت ملی پست قرار خواهد گرفت.
معاون وزیر صمت تصریح کرد: از تجربه و توان شرکت مگفا که یکی از مجموعه های مهم سازمان گسترش در زمینه فناوری اطلاعات است در جهت کمک به شرکت ملی پست بهره گیری خواهد شد.
در ادامه لیائی انعقاد تفاهمنامه با مرکز گسترش را یک اتفاق مهم دانست و اضافه کرد: ایدرو ظرفیتهای عظیمی در زمینه سخت افزار، نرم افزار، لجستیک هوشمند و زیرساخت ها در اختیار دارد که برای شرکت ملی پست و دیگر اپراتورهای پستی قابل استفاده و حیاتی می باشد.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران اظهار داشت: تفاهمنامه امروز مقدمه ای خواهد بود تا ظرفیتهای مهم سازمان گسترش در شرکت ملی پست و دیگر مجموعه های همکار بهترین استفاده و بهره وری در زمینه خدمت رسانی بهتر به مردم صورت گیرد.
قابل ذکر است اولین نمایشگاه «صنعت پست، تجارت الکترونیک، لوجستیک هوشمند و صنایع وابسته» از ۸ تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی(ره) تهران درحال برگزاری است.1402/03/11
13:44:33
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات