حساب ترامپ در فیس بوک و اینستاگرام فعال می شود

حساب ترامپ در فیس بوک و اینستاگرام فعال می شود به گزارش کمک وب، شرکت متا پلتفرمز اعلام نمود حسابهای فیسبوک و اینستاگرام دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را ظرف چند هفته آینده، فعال خواهد نمود.به گزارش کمک وب به نقل از ایسنا، فعال شدن حسابهای فیسبوک و اینستاگرام دونالد ترامپ بعد از دو سال تعلیق که به دنبال حمله مرگبار به ساختمان کنگره در ششم ژانویه سال ۲۰۲۱ روی داد، می تواند موقعیت ترامپ که در نوامبر اعلام نمود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ نامزد می شود را تقویت کند. او ۳۴ میلیون هوادار در فیسبوک و ۲۳ میلیون هوادار در اینستاگرام دارد که فضای مهمی برای دسترسی به مخاطبان و تأمین مالی هزینه های انتخاباتی به حساب می آید.

حساب توییتر ترامپ در نوامبر از جانب ایلان ماسک، مالک جدید این شرکت شبکه اجتماعی فعال شد اما ترامپ هنوز پستی در توییتر ارسال نکرده است.

طرفداران آزادی بیان می گویند دسترسی داشتن مردم به پیامهای نامزدهای سیاسی، کار درستی است اما منتقدان متا، این شرکت را به سیاستهای نظارتی کوتاهی کارانه متهم کرده اند.

متا در یک پست وبلاگ اعلام نمود اقدامات محافظتی جدیدی را به کار گرفته تا مانع تکرار تخلف شود. پست وبلاگ متا نشان داد که امکان دارد سایر حسابهای تعلیق شده همچون حسابهایی که به علت دست داشتن در ناآرامی اجتماعی، تعلیق شده اند، باردیگر فعال شوند. این شرکت اعلام نمود حسابهایی که باردیگر فعال شده اند، تحت نظارت سخت گیرانه تر قرار گرفته و برای تخلف از مقررات، مجازات می شوند.

بر اساس گزارش رویترز، اینکه ترامپ چطور از این فرصت برای بازگشت به فیسبوک و اینستاگرام استفاده خواهد کرد، هنوز مشخص نیست.
1401/11/07
18:27:09
5.0 / 5
228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات