پایداری ارتباطات مخابراتی در ۷ شهر خوزستان

پایداری ارتباطات مخابراتی در ۷ شهر خوزستان به گزارش کمک وب، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از پایداری ارتباطات مخابراتی و توسعه شبکه های تلفن ثابت، همراه و دیتا در ۷ شهرستان استان اطلاع داد.رحیم فلاح زاده در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: با نصب و راه اندازی سیستم های تغذیه نیرو و جایگزین کردن تجهیزات جدید با ظرفیت ۶۰۰ آمپری در مراکز تلفن کم ظرفیت ۷ شهرستان استان، ارتباطات مخابراتی پایدار شد و شبکه های تلفن ثابت، همراه و دیتا در این شهرستان ها توسعه یافت.

وی اضافه کرد: این طرح در ۷ شهرستان قلعه لور اندیمشک، جنت مکان گتوند، شلمچه خرمشهر، عبدالخان شوش، دارخوین شادگان، مایکروویو ماهشهر و عین ۲ اهواز اجرایی شدند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به اینکه با نصب دستگاههای جدید راک یک طرفه کننده، سیستم های تغذیه نیروی مراکز تلفن کم ظرفیت مخابرات منطقه خوزستان بهسازی و نوسازی شدند، اظهار داشت: با عنایت به توسعه زیرساخت و فراهم بودن افزایش ظرفیت ارتباطات مخابراتی در مراکز تلفن کم ظرفیت در سطح شهرها و روستاهای استان، بر حسب نیاز سیستم های راک یکسوکننده تغذیه نیروی جدید با هدف توسعه و پایداری ارتباطات مخابراتی نصب و به راه افتاده است.

فلاح زاده افزود: توسعه متوازن خدمات مخابراتی و ارتباطی در مناطق کم برخوردار و جلب رضایت مشترکان در عرضه خدمات مطلوب و پایدار، توسعه و بهینه سازی شبکه تلفن ثابت، همراه و دیتا، عرضه و ارتقای تکنولوژی های جدید و همگام بودن با سرعت پیشرفت فناوری و صرفه جویی در مصرف انرژی را میتوان از اهداف نصب این تجهیزات بیان کرد.

به گزارش کمک وب به نقل از ایسنا، راک یکسوکننده تغذیه نیرو تجهیزاتی است که ماژول های شارژ در آن نصب می شود و برق شهری ac را به برق مورد نیاز سیستم های مخابراتی DC ۴۸ آمپری تبدیل می کند.
1401/10/12
17:57:06
5.0 / 5
312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات