توسعه شبکه ارتباطات سیار در اهواز و اندیمشک

توسعه شبکه ارتباطات سیار در اهواز و اندیمشک به گزارش کمک وب، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و پایداری ارتباطات سیار در 2 شهرستان آگاهی داد و اظهار داشت: شبکه ارتباطی همراه اول در شهرستان های اهواز و اندیمشک با نصب و راه اندازی چهار دکل جدید پرسرعت تلفن همراه در مناطق پر ترافیک شهری توسعه یافت.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در ادامه توسعه شبکه ارتباطی همراه اول بمنظور رفع مشکلات نقاط کور و گسترش شبکه و پوشش حداکثری آنتن دهی، چهار سایت جدید پرسرعت همراه اول با تکنولوژی G۲، G۳، G۴ و G۴.۵ در مناطق پر ترافیک شهری و با هدف توسعه، ارتقا و افزایش کیفیت شبکه ارتباطات سیار در شهرستان های اهواز و اندیمشک نصب و افتتاح شد.

وی اظهار داشت: با وارد مدار شدن سایت های پرسرعت جدید در مناطق کمپلوی شمالی، کوی سپیدار و حصیرآباد اهواز به شبکه گسترده همراه اول از پروژه ۸+ توسعه ارتباطات سیار استان، مشکلات برخی نقاط کور این مناطق برطرف شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: همین طور پانزدهمین سایت پروژه فاز هشت توسعه خوزستان در شهرستان اندیمشک با تکنولوژی نسل ۲، سه و چهار به راه افتاده است.

فلاح زاده عنوان کرد: با راه اندازی این سایت ها، تقویت حداکثری پوشش آنتن دهی و بهره مندی از دیتای همراه با سرعت و کیفیت بالاتر برای مشترکان فراهم گشته است.

وی افزود: امیدواریم با اجرای چنین طرح های توسعه ای در شبکه ارتباطی سیار خوزستان، شاهد ارتقاء سطح کیفیت و پایداری شبکه در استان باشیم.

منبع:

1401/08/14
14:44:52
5.0 / 5
194
تگهای خبر: تكنولوژی , سایت , شبكه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات