مدیركل ارتباطات و بین الملل شركت ملی پست مطرح كرد

حمایت شعار روز جهانی پست از اقدامات زیست محیطی

حمایت شعار روز جهانی پست از اقدامات زیست محیطی به گزارش کمک وب، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست با اعلان اینکه شرکت های پست در سراسر جهان بطور فزاینده ای نقش پیشرو در حمل و نقل پایدار را بر عهده دارند، اظهار داشت:  روز جهانی پست 2022 از اقدام زیست محیطی برای سیاره زمین و اهداف جهانی حمایت خواهدنمود.


به گزارش کمک وب به نقل از ایسنا، حسن عمیدی در حساب توییتری خود از شعار سال ۲۰۲۲ روز جهانی پست گفته و ضمن بازنشر پوستر روزجهانی پست ۲۰۲۲، نوشت: نهم اکتبر ۲۰۲۲ همزمان با هفدهم مهر ۱۴۰۱ روز جهانی پست است. امسال این رویداد با شعار «پست برای سیاره» از اقدامات زیست محیطی و اهداف جهانی برای سیاره زمین حمایت خواهدنمود.


در این راستا، عمیدی در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه روز جهانی پست هر سال در ۹ اکتبر جشن گرفته می شود، اظهار داشت: نخستین بار این رویداد توسط کنگره پستی جهانی در سال ۱۹۶۹ در توکیو به عنوان وسیله ای برای بزرگداشت سالگرد ایجاد اتحادیه پستی جهانی (UPU) در سال ۱۸۷۴ اعلام گردید. هدف از روز جهانی پست آگاهی دادن به نقش پست در زندگی روزمره مردم و مشاغل و همین طور سهم آن در توسعه اجتماعی و اقتصادی جهانی است.
وی همین طور با اعلان اینکه روز جهانی پست ۲۰۲۲ از اقدام زیست محیطی برای سیاره زمین و اهداف جهانی حمایت خواهد کرد، اظهار داشت: شرکت های پست در سراسر جهان بطور فزاینده ای نقش پیشرو در حمل و نقل پایدار را بر عهده دارند.
عمیدی اشاره کرد: کشورهای عضو UPU تشویق می شوند تا کارهای ملی خودرا برای جشن گرفتن این رویداد معرفی کنند. این اقدامات می تواند شامل معرفی یا ترویج محصولات و خدمات پستی جدید، سازماندهی دفاتر و مراکز پستی و همین طور معرفی موزه های پستی و کارهای فرهنگی پست کشورها باشد.1401/05/25
20:25:37
5.0 / 5
189
تگهای خبر: خدمات , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات