در حاشیه جلسه دولت مطرح شد

وزیر ارتباطات: همه دستگاهها پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خودرا راه اندازی کنند

وزیر ارتباطات: همه دستگاهها پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خودرا راه اندازی کنند کمک وب: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دستگاهها و وزارت خانه های دولتی و سازمان های زیرمجموعه آنها خواست تا هر چه سریعتر پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خودرا راه اندازی کنند.


به گزارش کمک وب به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه هیات دولت، اظهار داشت: برمبنای قانون بودجه کشور همه دستگاه های اجرائی کشور مکلف شدند "پنجره ملی خدمات دولت هوشمند" خودرا تا شهریور راه اندازی کنند، اما ما زودتر از موعد آنرا راه اندازی کردیم. الان حدود ۲۰ دستگاه به این پنجره متصل شده اند و برخی دستگاه های فرعی دیگر هم آمده اند.
وی از رسانه های کشور خواست که از مسئولان دستگاهها در این رابطه و اتصال و راه اندازی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مطالبه گری کنند تا این تکلیف قانونی در شهریور محقق شود و مردم خدمات خودرا با حداقل دردسر و کاغذبازی و مراجعه حضوری انجام دهند.
وزیر ارتباطات اولویت اتصال و راه اندازی این پنجره را با دستگاه های دولتی دانست و اظهار داشت: وزارت خانه های مختلف و سازمان های ذیل این دستگاهها باید در گام نخست پنجره واحد خودرا راه اندازی کنند.
منبع:

1401/04/02
10:49:18
5.0 / 5
31
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات