بیتکوین به صعود ادامه می دهد؟

بیتکوین به صعود ادامه می دهد؟ کمک وب: بعد از آن که بیتکوین ارزش 40 هزار دلاری را پس گرفت و هیجان خرید ایلان ماسک از توییتر به یک محرک 20 درصدی برای قیمت دوج کوین تبدیل شد، بازار رمزارزها تغییر کردند.


به گزارش کمک وب به نقل از ایسنا، بازار ارزهای دیجیتال در ساعات اولیه معاملات در (روز دوشنبه) ۲۵ آوریل تحت فشار قرار گرفت اما پس از آن که تیترهای رسانه ها اعلام نمودند که ایلان ماسک برای خرید توییتر به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار به توافق رسیده است، جهش کوتاهی از اقدامات صعودی قیمت شروع شد.
داده های کوین تلگراف و تریدینگ ویو نشان میدهد که بعد از کاهش ۳۸ هزار و ۲۱۰ دلاری در ساعات آغازین معاملات روز دوشنبه، قیمت بیتکوین (BTC) یک رالی ۵.۷۲ درصدی را به ثبت رساند و با انتشار اخبار فروش توییتر در رسانه های خبری، به بالاترین سطح روزانه خود در ۴۰ هزار و ۳۶۶ دلار قرار گرفت.
روندهای نزولی اخیر که بر بازار کریپتو مسلط شده است توسط تاجر کریپتو و کاربر مستعار توییتر «فینیکس» تحلیل شد و داده های ارائه شده وی نشان میدهد که بیتکوین به سمت یک مرحله انباشت قوی است.
نمودار ارائه شده فینیکس حاکی از کاهش ارزش بیتکوین همین طور انباشت قوی است. وی می گوید: برمبنای داده های ساده انباشت بیتکوین ماه ها ادامه دارد و نیازمند صبر برای صعود باردیگر هستیم.
بیتکوین باتوجه به پایین ترین چرخه کلان تاریخی همچنان صعودی است و شرکت داده های زنجیره ای وال مپ پیشنهاد می دهد، در صورتیکه اصلاحات فعلی تمام نشده است، یک «زایش پایین» در افق شاهد می باشیم و برمبنای نمودار، خرید برای سرمایه گذاران بسیار سودآور است.
قیمت فعلی بیتکوین بسیار بالاتر از خطی است که قبلا انتهای هر چرخه رشد کلان را مشخص کرده بود. این را می توان به چند روش مختلف تفسیر کرد؛ یا نزولی که بر بازار حاکم شده در سطوح فعلی غیرقابل توجیه است یا چشم انداز بازار صعودی همچنان قوی است. از جانب دیگر، می توان چنین استنباط کرد که اگر ضعف فعلی با خروج نهایی به منطقه زیر ۲۰ هزار دلار به اوج خود برسد، می توان نتیجه گرفت که بازار می تواند با یک ضربه واقعی روبرو شود.
آخرین اطلاعات در مورد آینده بیتکوین توسط تحلیلگر بازار، مایکل ون دی پوپ ارائه شد که ۳۹هزار و ۶۱۰ دلار را اگر گاوها به دنبال صعود بیشتری باشند، بعنوان یک سطح حیاتی برای غلبه نشان میدهد.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۸۷ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۴.۱۳ درصد بیشتر شده است.
هم اکنون ۴۱.۲۶ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین است. بیتکوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله گران بر بستر بلاک چین به وجود آمد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۹۸.۰۶ میلیارد دلار است که ۵۸.۳۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱۰.۸۵ میلیارد دلار است که ۱۱.۰۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۸۱.۹۴ میلیارد دلار است که ۸۳.۵۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روز رسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۶: ۱۰ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۴۰ هزار و ۴۸۳.۶۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۶۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۲ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۳ هزار و ۰۰۷.۰۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۹۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۲ درصد کاهش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۴۰۴.۸۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۹۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۷۵ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۱۰۱.۱۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۶۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۴۹ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۸۹۰۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۱۵ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۷۰۲۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر۸.۶۶ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۱۸.۱۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۱۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۴ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۱۵۱۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۸.۳۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۱۶ درصد افزایش
منبع:

1401/02/07
01:02:23
5.0 / 5
350
تگهای خبر: دیجیتال , رسانه , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات