آیا میثم شكری ساز كلاهبردار است؟

آیا میثم شكری ساز كلاهبردار است؟ مشكل از جایی شروع می شود كه افراد برای شركت در برنامه های مهاجرتی، و اقدام از طریق روش های مهاجرتی متفاوت، بایستی نمره خاصی را كسب كنند.


آیا میثم شکری ساز کلاه بردار است؟ امروزه افراد زیادی هستند که به دنبال مهاجرت و زندگی در کشورهای پیشرفته هستند و هر کدام هدف خاصی را دنبال می کنند; از تحصیل گرفته تا کار و گذران زندگی در کشوری که از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد. تا اینجای کار همه چیز معقول است. اما مشکل از جایی شروع می شود که افراد برای شرکت در برنامه های مهاجرتی، و اقدام از طریق روش های مهاجرتی متفاوت، بایستی نمره خاصی را کسب کنند، در غیر این صورت با درخواست متقاضی موافقت نخواهد شد. برخی از موسسات و افراد سودجو در این شرایط از افراد سواستفاده کرده و با وعده ارائه مدارکی معتبر که تایید وزات علوم، فناوری و تحقیقات را دارد و قابلیت ترجمه و ارائه به کشورهای خارجی را دارد، افراد را فریب داده و مبالغ هنگفتی را به جیب می زنند. در واقع در این مرحله افراد سود جو با ارائه تاییدیه های که به هیچ وجه در چهارچوب قانون نمی باشد به متقاضیان مهاجرت اعلام می کنند که با شرکت در دوره هایی خاص (که به هیچ وجه مجوزی برای برگذاری آن ندارند) شخص می تواند از مدرک دریافتی به عنوان پوئن مثبتی در رزومه اش یاد کند و امتیاز دریافتی خود را مطابق با برنامه مهاجرتی که در آن شرکت کرده افزایش دهد.

لذا با توجه به مشکلات حاضر هر شخص موظف است که برای حضور در موسسات آموزشی موجود از صحت و درستی اطلاعات موجود اطمینان پیدا کند، چنانچه افراد دقت لازم را در حین تصمیم گیری های شان به خرج دهند کمتر شاهد این قبیل از مشکلات خواهیم بود.

یکی از موسساتی که فعالیت های بیشماری را در امر آموزش ارائه می دهد موسسه آموزش مجازی پارس به مدیریت میثم شکری ساز است که این روزها به علت فعالیت های گسترده و چشمگیر مانند تیری در چشم سودجویانی است که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و به هر روشی می خواهند کارآفرینان را تخریب کنند.

میثم شکری ساز کیست؟

میثم شکری ساز با مدرک کارشناسی در رشته مهندسی صنایع، ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران و مدرک دکتری در رشته کار آفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان کارآفرین در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. وی معتقد است که تنها در سایه فعالیت های درست اقتصادی می توان به اهداف بزرگ رسید.

او به عنوان یکی از برجسته ترین مشاوران کشور در حوزه ی مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی شناخته می شود. هولدینگ پارس پندار نهاد از جمله موسساتی است که تحت مدیریت وی بوده و تا این لحظه خدمات بسیاری را به جامعه ارائه داده است.

آیا میثم شکری ساز کلاهبردار است؟

بنابر اظهار نظر بعضی از افراد سودجو که سعی در خراب کردن چهره های مطرح جامعه دارند میثم شکری ساز شخصی کلاهبردار است، اما این گفته واقعیت ندارد! دلیل این موضوع هم واضح است:

چند سال پیش افرادی مدعی بودند که میثم شکری ساز با جعل اسناد و گواهینامه آموزشی در حال ارائه مدرک های قلابی به عوام است و سایت msrt.com محتواهایی مبنی بر کلاه بردار بودن او منتشر کرد که در نتیجه با شکایت میثم شکری ساز و بعد از انجام بررسی های لازم، به دستور شعبه محترم شانزدهم بازپرسی اصفهان و همچنین ریاست محترم کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه  وبسایت msrt.com فیلتر شد.  وبسایت مذکور بدون داشتن هیچ گونه مجوز و البته به صورت کاملا غیرقانونی مدارک جعلی معادل دانشگاهی ارایه کرده و برای فریب عوام با سواستفاده از آدرس وبسایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری www.msrt.ir  اقدام به تبلیغات گسترده کرده بود، همچنین همانطور که قبل تر نیز به آن اشاره کردیم اکاذیبی پیرامون فعالیت های غیر قانونی برخی از کارآفرینان برجسته آموزشی کشور نظیر میثم شکری ساز در این وبسایت منتشر شده بود که به تشخیص مقام محترم قضایی به دلیل انتشار محتوای مجرمانه فیلتر شد.

میثم شکری ساز علی رغم وجود افرادی که با انجام فعالیت هایی ناشایست سعی در بازداشتن وی از پیشرفت داشتند، به تلاش خود ادامه داد و در سال96  به عنوان کارآفرین برتر کشور شناخته شد. . او همچنین توانسته است مهارت های خود را به رشته تحریر در بیاورد و با توجه به توانایی که در امر ترجمه و کتابت دارد موفق به انتشار کتب زیر شده است:

فراتر از استراتژی، تویی که ذهن برنده ای، رازهای بازاریابی قدرتمند، آسایش در آرامش، بازاریابی گوریلی، استوار، بازاریابی نوگرا، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، مذاکره با دستان خالی، بازاریابی وکسب وکار اسلامی، روابط فرد و سازمان و توهم باهوشی (1 و 2).

میثم شکری ساز حدود 90% از کارمندان خود را از قشر جوان و متخصص جامعه انتخاب کرده و از این رو توانسته است به شایسته سالاری مفهوم تازه ای بخشد. تمامی افرادی که به نوعی با وی در حال همکاری هستند از این مسئله ابراز رضایت کرده و هر کسی بنابر صلاحیت و مهارتی که دارد به وظایف خود می پردازد. اما مسئله دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار است این است که این مدیر نمونه همواره با پیشرفت و ارتقا کارمندان خود موافق بوده و مسیر را برای افرادی که به دنبال موفقیت هستند باز کرده است.

امید بر این است که شرکت ها و رقبا به جای تلاش برای خراب کردن وجهه و اعتبار اشخاص موفق، وقت شان را صرف پیشرفت خود کنند و بی تردید مسیر برای افرادی که با تلاش و پشتکار در زمینه ای مشغول باشند هموار خواهد شد.

1399/04/09
21:23:32
5.0 / 5
1894
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
komakweb.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كمك وب محفوظ است

كمك وب

کمک به شما در حوزه فناوری اطلاعات